Позашкілля

Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні.

Концепція Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року

Програми з позашкільної освіти

Науково-технічний напрям (випуск 1)

ПОЧАТКОВО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ
Програма гуртка початкового технічного моделювання
СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ
Програма гуртка автомоделювання
Програма гуртка авто трасового моделювання
Програма гуртка картингу
Програма гуртка авіамоделювання
Програма гуртка ракетомоделювання
Програма гуртка судномоделювання і судномодельного спорту
Діючі моделі-копії
Стендові моделі-копії суден із двигуном
Стендові моделі вітрильних кораблів і суден
Швидкісні радіокеровані моделі
Радіокеровані моделі яхт
Програма гуртка операторів колективної радіостанції
Програма гуртка спортивної радіопеленгації
Програма гуртка конструювання повітряних зміїв
ПРЕДМЕТНО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ
Програма гуртка юних конструкторів приладів радіоелектроніки
Програма гуртка радіоелектронного конструювання
Програма гуртка космічного макетування та моделювання
ХУДОЖНЬО-ТЕХНІЧНІ ГУРТКИ
Програма гуртка моделювання іграшок-сувенірів
Програма гуртка виготовлення сувенірів
Програма гуртка оригамі
Програма гуртка паперопластики
Програма гуртка гончарства
Програма гуртка юних фотоаматорів
Програма гуртка технічного дизайну

Науково-технічний напрям (випуск 2)

Програма "Столяр"
Програма "Оператор комп'ютерного набору"
Програма "Секретар керівника"
Програма "Продавець продовольчих товарів"
Програма "Кухар"
Програма "Перукар"
Програма "Швачка"

Художньо-естетичний напрям (випуск 1)

Програма дівочого хору
Програма хлопчачо-юнацької хорової капели
Програма колективу естрадної пісні
Програма вокально-хореографічного естрадного дитячо-юнацького колективу
Програма дитячо-юнацького естрадно-духового оркестру
Програма гуртка духового оркестру
Програма дитячого фольклорного колективу

Художньо-естетичний напрям (випуск 2)

Програма гуртка бісероплетіння
Програма гуртка народної творчості
Програма гуртка "Художня вишивка"
Програма гуртка килимарства
Програма гуртка моделювання та конструювання одягу
Програма гуртка "Аплікація соломкою"
Програма гуртка "Українська народна іграшка"
Програма гуртка іграшки
Програма гуртка "Гончарик"
Програма гуртка писанкарства
Програма студії образотворчого мистецтва
Програма гуртка різьблення по дереву

Туристсько-краєзнавчий напрям (випуск 1)

Програма гуртка "Юні туристи-краєзнавці"
Програма гуртка "Спортивне орієнтування"
Програма гуртка "Спортивний туризм"
Програма гуртка "Географічне краєзнавство"
Програма гуртка "Геологічне краєзнавство"
Програма гуртка "Історичне краєзнавство"
Програма гуртка "Літературне краєзнавство"

Програми для творчих об'єднань позашкільних
і загальноосвітніх навчальних закладів

Художньо-естетичний напрям. Хореографія. Театр.

Програма хореографічного гуртка
Програма роботи ансамблю танцю
Програма гуртка сучасного танцю
Програма гуртка класичного танцю
Програма гуртка народного танцю
Програма гуртка спортивного танцю
Програма гуртка "Культура мови та спілкування"
Програма лялькового театру
Програма гуртка пантоміми
Програма циркового гуртка

Соціально-реабілітаційний напрям

Програма гуртка "Стань творцем свого життя"
Програма гуртка "Лідерство – запорука успіху"
Комплексна освітня програма "Я як я, я та інші, я та суспільство"
Програма творчого об’єднання "Основи учнівського самоврядування"
Програма молодіжного клубу
Програма гуртка "Юний ерудит"
Програма курсу "Психологічний практикум "Пізнай себе"
Програма гуртка "Юний еколог"
Програма гуртка "Валеологія"
Програма гуртка "Медіа культура"
Програма творчого об’єднання "Дитяче телебачення"
Програма курсу "Доньки-матері"

Шкільні гуртки

№ п/п Назва гуртка Дні роботи Час роботи Керівник
1. «Психологія спілкування» Понеділок 13.50 – 15.30 Лавровська С.М.
3. «Бісерне диво» Четвер П’ятниця 13.50 -15.30 13.50 – 15.30 Сторож О.В.
4. «Юні друзі природи» Вівторок П’ятниця 13.50 – 15.30 13.00 – 14.40 Стеблюк Л.В.
5. «Живе слово» Середа 13.50 – 14.35 Біндюкова Т.С.
6. «Українська мова» Середа 14.45 – 15.30 Біндюкова Т.С.
7. «Здорова молодь» Понеділок Четвер П’ятниця 14.40 – 16.20 14.40 – 16.20 13.50 – 15.30 Стеблюк С.І.

Вчитель Стеблюк С.І.Секція Здорова молодьКерівник гуртка - Сторож О.В.Гурток Бісерне диво Керівник гуртка - Біндюкова Т.С.Гурток Українська мова Керівник гуртка - Лавровська С.М.Гурток Психологія спілкування

Кiлькiсть переглядiв: 203

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.